Autor Wątek: RR  (Przeczytany 3428 razy)

Anna Zielińska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
RR
« dnia: Grudzień 02, 2015, 18:07:56 »
Nawiązałam kontakt emailowy z wszystkimi członkami RR, którzy apelowali w swoich grupach do wpłacania pieniędzy na RR do końca tego tygodnia żeby jak najszybciej je wypłacać na prezenty dla dzieci.
Otrzymałam także informację, że w III grupie nie ma prezentów na święta dla nauczycieli i Pani dyrektor. Grupa III jednogłośnie uważa tę okoliczność zarezerwowaną dla dzieci.
Gr I nie wypowiedziała się zaś II podobnie jak nasza zamierza coś wręczyć.
Zaproponowałam wspólny prezent dla Pani dyrektor od wszystkich -czekam na informację ale III grupa prosi o wykluczenie z tej składki.
Pozdrawiam

Asia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2015, 12:09:26 »
Pani Aniu,

W dniu wczorajszym pieniądze od Pani Edyty już pobrałam na Nasze dzieci. Także otrzymałam na każde dziecko po 40 zł.
Rozmawiałam też z panią Bożenka i zasugerowała, żebyśmy kupili za te pieniądze dzieciom klocki lego - takie same dla chłopów ( np. lego city ) i dla dziewczynek tez jeden rodzaj ( lego friends
ja myślę, że to jest dobre rozwiązanie.
a jeśli chodzi o prezenty to wspominała, że w zeszłym roku również otrzymała prezent na święta od swojej grup - był to zestaw herbat :)
Ja ze swojej strony uważam, że powinniśmy kupić Naszym Panią prezent na święta sami, bez żadnego składania się z innymi grupami - tym bardziej, że nie dostały one nic na dzień nauczyciela.
Takie jest Moje zdanie, ale może niech się większość wypowie.

Anna Zielińska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2015, 20:11:23 »
Jasne zgadzam się ja zaproponowałam wspólny prezent tylko dla Pani Dyrektor -no bo czy jest sens żeby dostała aż 3 prezenty?

Marta W

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2015, 19:50:17 »
Pani Anno,
Pani myli dwie sprawy... Prezenty dla naszych dzieci to jest kwestia Rady Rodziców i tu nie ma żadnych wątpliwości. My sami możemy po prostu zdecydować, co nasze dzieci dostaną. Prezenty dla Pań to jest zupełnie odrębna kwestia i właśnie na to m.in. zbieramy pieniądze w grupie (niezależnie od składek wpłacanych na RR). Jakoś nie bardzo rozumiem, dlaczego RR miałaby finansować prezenty dla pań? W ogóle jest taka możliwość?   

Edyta M

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2015, 21:57:56 »
Witajcie,
  mi podoba się pomysł z klockami lego dla dzieci, chyba większość je lubi, choć prezenty proponowane na forum też były świetne.
  (moja Ela uwielbia klocki lego friends)
 jeśli chodzi o prezenty, to też bym nie mieszała: skoro na emailach była mowa o prezentach dla pań i pani dyrektor, to niech tak zostanie
  Nie liczyłabym na składkę wspólną z innymi grupami, bo to może do ostatniej chwili się nie udać
 
pozdrawiam
 Edyta

Asia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2015, 08:50:56 »
witam,

zostały w sobotę zakupione cztery okrągłe pudełka z motywem świątecznym, renifery itp. - zrobię zdjęcie i wyślę na forum , żeby każdy mógł je zobaczyć :)
w te pudełka włożymy jakieś słodkości dla Pań - może macie jakieś propozycje do nich włożyć?
a dla dzieci jutro zamówię klocki lego - dla chłopców city a dla dziewczynek friends - i mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni :)
zobaczymy jakie to będą klocki, w zależności od dostępność w sklepach - oczywiście wszystkich poinformuję.

pozdrawiam
Asia ( mama Antka )

Anna Zielińska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:30:21 »
Pani Marto, napisałam zbyt chaotycznie -chciałam krótko. Oczywiście, że prezenty dla naszych dzieci to jest kwestia Rady Rodziców. Z pieniędzy RR wyszło 40 zł ale zanim było wiadomo ile pieniędzy otrzymamy zastanawialiśmy się czy nie dołożyć gdybyśmy prezent wybrali nieco droższy.
Prezenty dla Pań nie są finansowane z RR i pozostaje to w kwestii rodziców z poszczególnych grup (to pisałam już na emaila wcześniej)
Skład RR "przegadał" drogą emailową jak to jest z organizacją świąteczną w poszczególnych grupach, wyborem prezentów dla dzieci i prezentami dla nauczycieli a także kwestię faktur i rozliczeń RR (podpisuje wszystkie faktury które są na RR i gdyby ktoś był zainteresowany na co idą nasze pieniądze proszę o kontakt indywidualny bo rzeczywiście to się pomiesza).
Z nadesłanych informacji przedstawicieli RR wiadomo, że część rodziców w innych grupach nie jest za tym żeby kupować prezenty dla nauczycieli i w związku z tym grupa III takich prezentów dla swoich nauczycieli nie kupuje. Grupa II stara się zbierać dodatkową składkę na prezenty dla nauczycielek swojej grupy i Pani Dyrektor. Z grupą I nie mam kontaktu.
Jedyne co przegadałam z przedstawicielami RR to wspólny prezent ale wyłącznie dla Pani Dyrektor -co nie jest już aktualne.
Założyłam temat RR na naszym forum gdybyście Państwo chcieli coś zgłaszać na zebranie RR
Pozdrawiam Ania Zielińska
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2015, 19:35:31 wysłana przez Anna Zielińska »

Aneta

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2015, 14:21:51 »
Załączam zdjęcie pudełek, w środku jest tylko  torebka z herbatnikami, proponuję dołożyć np. fajną herbatę (z herbaciarni), czerwona  wstążka i prezenty dla wszystkich pań i p. Dyrektor mamy gotowe :)
Pudełka były po 20 zł

Asia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 07, 2015, 15:09:05 »
jak dla mnie pomysł super :)

Anna Zielińska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
do puszki
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 07, 2015, 19:48:12 »
Mogę pojechać w tym tygodniu do sklepu z herbatą i kawą i kupić po 4 małe opakowania kawy albo herbaty. Pomóżcie z wyborem albo zdam się na sprzedawcę. http://www.swiatkawyiherbaty.sklep.pl/strona-glowna_s_1.html

Asia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 08, 2015, 16:15:13 »
Chętnie :) jak Pani zakupi - to proszę tylko wziąć paragon , a ja Pani zwrócę pieniążki.
Przekazałaby Pani te zakupy mnie, a ja podam Pani Anecie - ona ma te pudełka i ładnie zapakuje prezenty :)
Ja uważam, że niech się Pani zda na ekspedientki ze sklepu - one wiedzą najlepiej :)
Proponuję łącznie prezent za 50 zł dla Naszych Pań.
20 zł kosztowało pudełko + może te kawę i herbaty za 30 zł kupić - i wyjdzie łącznie 50 złotych - co myślicie ?

Aneta

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2015, 15:05:55 »
Tylko żeby to co kupimy zmieściło się do tych pudełek  :-\
Ale jak się nie zmieści to dokupimy torebkę i jedna paczka herbaty czy kawy może być poza pudełkiem w torebce.
A jak się zmieści to wszystko zamkniemy w środku i już.
Popołudniu zmierzę te pudełka.

Asia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 11, 2015, 09:02:13 »
Pani Aniu, a czy Pani już coś zakupiła do tych pudełeczek?

Asia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 11, 2015, 09:04:52 »
Mikołaj jest 14 grudnia o 12.30.
więc musimy mieć gotowe prezenty na poniedziałek.
Pani Aniu proszę o kontakt.

Anna Zielińska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: RR
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 11, 2015, 11:14:21 »
Tak Pani Asiu kupiłam mam to w domu. Jak się umówimy? Impreza dla dzieci jest w poniedziałek ale czy prezenty dla Pań wręczamy też w poniedziałek czy na spotkaniu wigilijnym w środę? Jeżeli Pani potrzebuje pomocy przy pakowaniu prezentów dla dzieci to możemy się umówić w poniedziałek w przedszkolu rano. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2015, 11:21:01 wysłana przez Anna Zielińska »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
msn dzikiekonie cyganie sparta js2001