Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

RR

(1/5) > >>

Anna Zielińska:
Nawiązałam kontakt emailowy z wszystkimi członkami RR, którzy apelowali w swoich grupach do wpłacania pieniędzy na RR do końca tego tygodnia żeby jak najszybciej je wypłacać na prezenty dla dzieci.
Otrzymałam także informację, że w III grupie nie ma prezentów na święta dla nauczycieli i Pani dyrektor. Grupa III jednogłośnie uważa tę okoliczność zarezerwowaną dla dzieci.
Gr I nie wypowiedziała się zaś II podobnie jak nasza zamierza coś wręczyć.
Zaproponowałam wspólny prezent dla Pani dyrektor od wszystkich -czekam na informację ale III grupa prosi o wykluczenie z tej składki.
Pozdrawiam

Asia:
Pani Aniu,

W dniu wczorajszym pieniądze od Pani Edyty już pobrałam na Nasze dzieci. Także otrzymałam na każde dziecko po 40 zł.
Rozmawiałam też z panią Bożenka i zasugerowała, żebyśmy kupili za te pieniądze dzieciom klocki lego - takie same dla chłopów ( np. lego city ) i dla dziewczynek tez jeden rodzaj ( lego friends
ja myślę, że to jest dobre rozwiązanie.
a jeśli chodzi o prezenty to wspominała, że w zeszłym roku również otrzymała prezent na święta od swojej grup - był to zestaw herbat :)
Ja ze swojej strony uważam, że powinniśmy kupić Naszym Panią prezent na święta sami, bez żadnego składania się z innymi grupami - tym bardziej, że nie dostały one nic na dzień nauczyciela.
Takie jest Moje zdanie, ale może niech się większość wypowie.

Anna Zielińska:
Jasne zgadzam się ja zaproponowałam wspólny prezent tylko dla Pani Dyrektor -no bo czy jest sens żeby dostała aż 3 prezenty?

Marta W:
Pani Anno,
Pani myli dwie sprawy... Prezenty dla naszych dzieci to jest kwestia Rady Rodziców i tu nie ma żadnych wątpliwości. My sami możemy po prostu zdecydować, co nasze dzieci dostaną. Prezenty dla Pań to jest zupełnie odrębna kwestia i właśnie na to m.in. zbieramy pieniądze w grupie (niezależnie od składek wpłacanych na RR). Jakoś nie bardzo rozumiem, dlaczego RR miałaby finansować prezenty dla pań? W ogóle jest taka możliwość?   

Edyta M:
Witajcie,
  mi podoba się pomysł z klockami lego dla dzieci, chyba większość je lubi, choć prezenty proponowane na forum też były świetne.
  (moja Ela uwielbia klocki lego friends)
 jeśli chodzi o prezenty, to też bym nie mieszała: skoro na emailach była mowa o prezentach dla pań i pani dyrektor, to niech tak zostanie
  Nie liczyłabym na składkę wspólną z innymi grupami, bo to może do ostatniej chwili się nie udać
 
pozdrawiam
 Edyta

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej